Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılıyor.

23.Kısım Gaziantep-Şanlıurfa Karayolu 18-23. kilometre (Güney ulaşım Şanlıurfa istikameti) ulaşım her iki yanda üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Muğla-Kale yolunun 44-49. Kilometresindeki üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Bolu-Yeniçağa-Gerede yolunun 54’üncü kilometresindeki taş duvar imalat çalışmaları nedeniyle Gerede-Yeniçağa-Bolu istikametindeki trafik akışı tek şeritten kontrol ediliyor.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. Heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle denetim altında ulaşıma izin verilmektedir.

Kayseri-Pınarbaşı yolunun 45-49. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle ulaşım iki taraftan bölünmüş yolun bir kısmından sağlanıyor.

Çorum-Mecitözü-Amasya yolunun 5-7. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Balıkesir-Kepsut-Dursunbey yolunun 19’uncu kilometresindeki Kille (Kepsut) Köprüsü şiddetli yağışlar nedeniyle hasar gördüğü için trafiğe kapatıldı. Bu bölgede ulaşım bölünmüş yolun başka bir kısmındaki yeni köprüden devam ediyor.

Sivas-Zara yolunun 1-3. Numune Hastanesi Köprülü Kavşağı inşaatı nedeniyle sürücüler çift yönlü servis yollarına yönlendiriliyor.

Artvin-Erzurum yolunun 45’inci kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak yapılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu